Pohádky pro malé neposluchy

Peticenemocnicesusice.cz Pohádky pro malé neposluchy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Kristina Sedláková

NÁZEV SOUBORU: Pohádky pro malé neposluchy.pdf

POPIS

Pohádková vyprávění uvedená v této knize jsou určena nejen pro malé předškoláky, ale i jejich rodiče. Líčí příběhy dětí, které jsou hodné i trošku zlobivé, veselé i trošku smutné, statečné i trošku bázlivé. Každé dítě se snaží vypořádat s obtížnou situací, zvládnout nějaký zlozvyk či jiný pro ně obtížný problém. Příběhy jsou zabaleny do pohádkového hávu a doplněny radami a doporučeními psychologa. Barevné ilustrace pomáhají ještě trošičku více odlehčit témata jednotlivých příběhů, která – jak jinak – nakonec dobře skončí. Pojděte si poslechnout, jak se děti vypořádaly s leností, s nedodržováním hygieny, s lhaním a posmíváním nebo například jak se naučily pěkně chovat ke zvířátkům.

Pohádky pro malé neposluchy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kristina Sedláková. Přečtěte si s námi knihu Pohádky pro malé neposluchy na peticenemocnicesusice.cz

Pohádky pro malé neposluchy

Pohádky pro malé neposluchy: Podnázev: povídání pro děti, rady pro rodiče: Autor [Autor příběhů] Ivana Novotná, [autor odborných textů] Kristina Sedláková ; ilustrace Tomáš Profant: Ilustrátor:
Pohádky pro malé neposluchy. Vydalo nakladatelství Edika. Autorky: Ivana Novotná, Kristina Sedláková Počet stran: 64 Formát: 167×225 mm Vazba: brožovaná lepená Vyšlo: 21.03.2012. Knihu Pohádky pro malé neposluchy si můžete objednat například zde.. Přečtěte si ukázkovou kapitolu - zde.