Přítomný okamžik

Peticenemocnicesusice.cz Přítomný okamžik Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Louise L. Hay

NÁZEV SOUBORU: Přítomný okamžik.pdf

POPIS

Tato malá kniha je plná pozitivních afirmací, které vám ukáží, že vaše energie vrcholí vždy v současnosti, a to je okamžik, kdy zaséváte duševní semena pro vytvoření nových zážitků. Přemýšlejte o tom, jak byste chtěli žít a co byste rádi uskutečnili. Každý den bude Louise L. Hay pomáhat vést vaše myšlení pozitivními cestami, abyste dosáhli svých cílů. Až budete tuto knihu číst, zjistíte, že si vytváříte nové duševní zvyky, kterých se můžete držet po zbytek svého života!

Hledáte knihu Přítomný okamžik? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Louise L. Hay? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Přítomný okamžik - Louise L. Hay | Knihy Dobrovský

Prostě, v některých situacích, když opustíte přítomný okamžik, začnete trpět. To jsou limitní situace. Ty limitní situace vás učiní buď nešťastnými, nebo přítomnými. Ty limitní situace vás dotlačí do teď, takže minulost a budoucnost se stávají irelevantními. Je jenom jednoduchost přítomného okamžiku.
Přítomný okamžik nelze vyjádřit žádným časovým údajem - minutou, vteřinou, setinou či jenom tisícinou vteřiny. Přítomný okamžik je naše - SPOKOJENOST. Pakliže jsme spokojení, jsme schopni skutečně vnímat onen přítomný okamžik. Když jsme spokojení, na nikoho se nezlobíme. Vidíme jenom to dobré.