Chladné zbraně

Peticenemocnicesusice.cz Chladné zbraně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Petr Moudrý

NÁZEV SOUBORU: Chladné zbraně.pdf

POPIS

Edged Weapons in the Period of the Hapsburg Monarchy 1526 - 1918 / Blankwaffen aus der Zeit der Habsburgermonarchie 1526 - 1918V roce 1997 vydalo pražské nakladatelství ARS-ARM publikaci "Chladné zbraně v habsburské monarchii". Její náklad byl brzy rozebrán, a poté, co nakladatelství ukončilo svou činnost, bylo možné tuto knihu získat už jen na sběratelských burzách nebo v internetových aukcích. Na četná přání čtenářů a sběratelů jsme se po více než deseti letech se spoluautorem Petrem Moudrým rozhodli "zrenovovať" původní text, odstránit odhalené chyby a nepřesnosti v určování a v popisech jednotlivých zbraní a doplnit jejich rejstřík o další exponáty, aby byl jejich výčet co možná úplný.Jan Šach, Petr Moudrý

Trávit čas knihou Chladné zbraně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Chladné zbraně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nože - chladné zbraně | Zbrane-doplnky.cz

ZBRANĚ - databáze zbraní, prodej zbraní, bazar zbraní, střelivo, střelnice, zbrojní průkaz. Legálně držené zbraně v ČR
Vojenská střelné zbraně Do r. 1890, Vojenská Munice do r. 1890 nebo Vojenská střelné zbraně Po r. 1890. Na Aukru najdete nové i z druhé ruky. Zkuste štěstí v aukci nebo Kup Teď.