Sauna

Peticenemocnicesusice.cz Sauna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Roman Letošník

NÁZEV SOUBORU: Sauna.pdf

POPIS

Kniha je určená všem zájemcům o stavbu či zřízení sauny i o vlastní saunování. Autor se zabývá vlastní filozofií saunování pro běžné i pokročilé saunaře a přináší mnoho informací k pořizování sauny jak samovýrobou, tak i nákupem od specializovaných firem. Popisuje odlišnosti při výrobě saun pro domácí použití, pro veřejné sauny, pro saunování dětí i hendikepovaných osob a nezapomíná ani na často opomíjenou tématiku údržby saunových kabin.

Trávit čas knihou Sauna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sauna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Saunas | Costco

Sauna Relax se nachází v Plzni na Roudné. Nabízí v celodenním a celoročním provozu pronájem několika samostatných privátních finských saun a infrasauny. Provozní doba dle objednávek na tel. čísle 602256560 není časově omezena. Relax v soukromí pouze pro vás. Vybavení saun. Sauny s možností nastavení teploty.
Finská sauna je luxusní záležitostí, kterou si dnes nemusí užívat pouze obyvatelé severských zemí, odkud pochází.Stává se čím dál více rozšířenou po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. V dnešní době můžete navštívit sauny veřejné, soukromé, venkovní či vnitřní, nebo si jednoduše jednu takovou pořídit přímo do vašeho obydlí.