Aotearoa

Peticenemocnicesusice.cz Aotearoa Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Aleš Vaněk

NÁZEV SOUBORU: Aotearoa.pdf

POPIS

Cestopisný deník autora, který se vydal poznávat zemi pro nás nejen velmi vzdálenou, ale taky bájnou a tajemnou, zároveň však okouzlující bohatostí přírodních scenérií. Na začátku cesty na Nový Zéland byla přirozená touha na vlastní oči poznat skutečný život na druhé straně planety, ocitnout se v unikátní panenské a divoké přírodě a vyzkoušet si dobrovolnou práci na ekologických farmách. Autor tu podává téměř vyčerpávající informace. Jeho práce je i návodem, jak zemi projet za málo peněz, a přitom vidět co nejvíce. Součástí titulu jsou vedle barevné fotografické přílohy i ilustrace, jejichž autorkou je Vaňkova nizozemská přítelkyně Mijntje Sofia Rietbroek.

Aotearoa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Aleš Vaněk. Přečtěte si s námi knihu Aotearoa na peticenemocnicesusice.cz

Aotearoa - český překlad - slovník bab.la

奥特亚罗瓦(Aotearoa,毛利语音:aɔˈtɛaɾɔa)是新西兰在毛利语中最广为接受的名称,原意为"绵绵白云之乡",或称"长白云之乡"。在新西兰对原住民权益及自身特色历史愈发重视的情况下,奥特亚罗瓦一名亦得到越来越广泛的应用。
Aotearoa is the book of the year, perhaps even the book of the decade. Best of all it attracts readers like a magnet. Aotearoa, with its richness of detail, has the same fascination for young readers as the Guinness Book of Records. They carry it around, reading bits out aloud. What better advertisement could there be for a book?"