Blízký hlas

Peticenemocnicesusice.cz Blízký hlas Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Vojtěch Hanzl

NÁZEV SOUBORU: Blízký hlas.pdf

POPIS

Básnická sbírka je především naléhavým vyjádřením nejniternějších pocitů autora. Mezi lyrickými básněmi převažují sentimentální tóny a nálady, rozvíjené černobílými celostránkovými fotografiemi Jana Valy, abstrahujícími krásu přírodní scenérie. Kontrastně k nim proto působí některé verše plné radosti a očekávání, které doplňují sbírku o další emocionální rozměr. Tyto dvě roviny spolu natolik ladí, jako ladí odlišné pocity v jedné lidské osobnosti. Dohromady tvoří básnickou sbírku rozmanitou, a přece tolik harmonickou.

Trávit čas knihou Blízký hlas! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Blízký hlas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Blízký hlas - Vojtěch Hanzl | KOSMAS.cz - vaše internetové ...

Básnická sbírka je především naléhavým vyjádřením nejniternějších pocitů autora. Mezi lyrickými básněmi převažují sentimentální tóny a nálady, rozvíjené černobílými celostránkovými fotografiemi Jana Valy, abstrahujícími krásu přírodní scenérie. Kontrastně k nim proto působí některé verše plné radosti a očekávání, které doplňují sbírku o ...
Peking - V pevninské Číně za neděli přibylo 202 případů nákazy novým koronavirem a 42 obětí infekce. Celkový počet nakažených v zemi tak dosáhl 80.026, mrtvých je 2912. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na čínskou národní zdravotní komisi. V Jižní Koreji mají 599 nově nakažených, obětí je celkem 22.