Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují

Peticenemocnicesusice.cz Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Alena Hrachovcová

NÁZEV SOUBORU: Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují.pdf

POPIS

Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název. Zavede nás totiž mezi zvířata, která lidem dávají radost, ale také pomoc a podporu. Najdeme v ní nejen psí příběhy – byť psi jsou přirozeně tím živočišným druhem, který pro nás pracuje nejvíc, ať už se jedná o psy vodicí, asistenční či třeba čtyřnohé záchranáře. I kočky dokážou zpříjemnit život těm, kteří se musí vyrovnat s handicapem, a jednou se třeba dočkáme i širšího uplatnění asistenčních koní.Jak je pro knihy „českého Herriota“ Jana Herčíka typické, veselé příběhy střídají dojemné, šťastné konce osudy, kdy člověk a jeho věrný souputník musí vybojovat zdánlivě ztracený boj… Při jejich čtení si znovu uvědomíme, o kolik chudší by byl náš život, kdyby nás neprovázel oddaný pohled zvířecích očí, kdybychom se nemohli spolehnout na psí oddanost a kdyby tu nebyla kočičí srst, která srší pozitivní energií.A právě takovou energií jsou nabity příběhy, v nichž hlavní roli hrají obětavá a inteligentní zvířata. Jan Herčík nás mezi ně uvádí s pochopením i humorem.

Trávit čas knihou Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují | Knihy.ABZ.cz

Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují - pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název. Zavede nás totiž mezi zvířata, která lidem dávají radost, ale také pomoc a podporu. Najdeme v ní nejen psí příběhy - byť psi jsou přirozeně tím živočišným druhem, který pro nás pracuje ...
Hledáte Alena Hrachovcová, Jan Herčík: Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují? Dál už hledat nemusíte! Cena od 129 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.