Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Peticenemocnicesusice.cz Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Marianne Cantwell

NÁZEV SOUBORU: Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého.pdf

POPIS

Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Představte si, že byste dostávali zaplaceno za něco, co vás skutečně baví, a navíc byste už nikdy nemuseli vkročit do kanceláře…To všechno je možné, když se budete řídit tímto chytrým manuálem, který vás vyvede z pasti kariéry a dá vám do rukou kontrolu nad vlastním životem. Čeká vás vtipný, energický a upřímný návod, jak si vytvořit vytoužený životní styl a zajistit si slušný příjem z něčeho, co vás baví a co si budete dělat po svém. Kniha je plná inspirativních příkladů ze života lidí, kteří takto žijí, a nekonvenčních nápadů i praktických kroků, které vám umožní:Odhalit, co chcete v životě skutečně dělat, a vytvořit kariéru na míru.Otestovat nápad a rozjet ho, aniž byste museli odejít z práce.Začít s několika tisíci v kapse, bez půjček a dluhů.Prosadit se během pár měsíců v novém oboru.Být nezávislí na čase i místě – vydělávat při cestování po světě nebo ve vaší oblíbené kavárně.Vyniknout v davu, dělat si věci po svém a vydělat si tolik, kolik si zasloužíte.Získat za šest měsíců výsledky, na které podniky starého typu čekaly šest let.A především vytvořit si životní styl, který se vám bude skutečně líbit, a zároveň mít víc peněz, které budou stačit nejen na placení účtů.Zní to šíleně? Souhlasím: před několika lety bylo vydělávání bez obvyklé práce nedosažitelným snem pro pár šťastlivců, ale dnes je všechno jinak. Většina lidí o tom neví, ale ti druzí už vystrkují hlavu z pracovní klece, mžourají do slunce a protahují si křídla na svobodě. Můžete mezi nimi být i vy – a tahle kniha vám ukáže jak.

Hledáte knihu Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Marianne Cantwell? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého ...

To všechno je možné, když se budete řídit tímto chytrým manuálem, který vás vyvede z pasti kariéry a dá vám do rukou kontrolu nad vlastním životem. Čeká vás vtipný, energický a upřímný návod, jak si vytvořit vytoužený životní styl a zajistit si slušný příjem z něčeho, co vás baví a co si budete dělat po svém.
Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.