Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak

Peticenemocnicesusice.cz Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Lenka Šedová

NÁZEV SOUBORU: Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak.pdf

POPIS

Ojedinělá a reprezentativní antologie přináší ukázky z děl žen, v jejichž literární tvorbě se nějak odrazila tematika nacismu a holocaustu. Zahrnuto je široké spektrum autorek, od těch více známých (Ruth Bondyová, Hana Bořkovcová, Milada Marešová), přes méně známé (Erika Bezdíčková, Renata Laxová, Helena Lewisová, Evelina Merová) až po ty, jejichž literární svědectví se objevuje knižně vůbec poprvé (Irena Pastorová, Ivana Berková).Cílem publikace je prozkoumat specifické a u nás dosud příliš nezmapované literární téma, ale také čtenáři v kontextu představit některé méně známé autorky a jejich strhující příběhy. Vzhledem k tomu, že část ukázek se týká zážitků z dětství a dospívání, mohla by být antologie vhodně využita i v pedagogickém procesu.

Trávit čas knihou Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak - Lenka Šedová ...

Ojedinělá a reprezentativní antologie přináší ukázky z děl žen, v jejichž literární tvorbě se nějak odrazila tematika nacismu a holocaustu. Zahrnuto je široké spektrum autorek, od těch více známých (Ruth Bondyová, Hana Bořkovcová, Milada...
Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak Šedová, L. /Barrister a Principal/ Stáhnout obálku. Datum vydán ...