Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak

Peticenemocnicesusice.cz Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Lenka Šedová

NÁZEV SOUBORU: Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak.pdf

POPIS

Ojedinělá a reprezentativní antologie přináší ukázky z děl žen, v jejichž literární tvorbě se nějak odrazila tematika nacismu a holocaustu. Zahrnuto je široké spektrum autorek, od těch více známých (Ruth Bondyová, Hana Bořkovcová, Milada Marešová), přes méně známé (Erika Bezdíčková, Renata Laxová, Helena Lewisová, Evelina Merová) až po ty, jejichž literární svědectví se objevuje knižně vůbec poprvé (Irena Pastorová, Ivana Berková).Cílem publikace je prozkoumat specifické a u nás dosud příliš nezmapované literární téma, ale také čtenáři v kontextu představit některé méně známé autorky a jejich strhující příběhy. Vzhledem k tomu, že část ukázek se týká zážitků z dětství a dospívání, mohla by být antologie vhodně využita i v pedagogickém procesu.

Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lenka Šedová. Přečtěte si s námi knihu Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak | Knihy.ABZ.cz

Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak alternativy ... V tomto článku vám popíšeme, jak fungují a na co je potřebujeme. Soubory cookies jsoumalé kousky údajů, které se ukládají ve vašem prohlížeči nebo v mobilním zařízení během prohlížení webových stránek.
Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak. Kdo napsal knihu Vzpřímeně stát a zoufale věřit v zázrak? Autorem je Lenka Šedová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.