One Percenter: Legenda o motorkářích mimo zákon

Peticenemocnicesusice.cz One Percenter: Legenda o motorkářích mimo zákon Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Nichols Dave

NÁZEV SOUBORU: One Percenter: Legenda o motorkářích mimo zákon.pdf

POPIS

V životě každého člověka přijde jednou chvíle, kdy se musí rozhodnout, jestli zůstane konformní nebo se vzbouří. Devětadevadesát procent z nás přijme pravidla, určená společností. Ze zbytku se stanou psanci. A pro toto jedno procento, které si určuje vlastní pravidla a vyznává vlastní hodnoty a svébytnou estetiku, nabízí motocyklová komunita často svatyni. Motocyklisté byli vždy do jisté míry psanci, už jen proto, že si vybrali tak nápadný a nebezpečný sport. Tihle „jednoprocentní“ si ale být psancem zvolili pro 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Legenda o motorkářích-psancích vypráví kromě svobody a žití naplno i příběh rebelství bez příčiny. Jedná se o záznam skutečných životů bouřliváků na mašinách, počínaje nejranějšími dny motorkářské subkultury, kdy veteráni druhé světové začali zakládat motocyklové kluby, po současnost.

One Percenter: Legenda o motorkářích mimo zákon je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nichols Dave. Přečtěte si s námi knihu One Percenter: Legenda o motorkářích mimo zákon na peticenemocnicesusice.cz

One Percenter - Legenda o motorkářích mimo zákon

Kniha-Legenda o motorkářích mimo zákon. Cena 319,00 Kč. Kniha Dvojitá nula - pět let s Rockers a Hells... Cena 259,00 Kč. Kniha-One Percenter Land.
Legenda o motorkářích mimo zákon (vydáno 2007, v ČR 2010) vypráví příběh tajemného ztělesnění této rebelie od nejranějších dnů, kdy veteráni druhé světové války začali zakládat první motocyklové kluby, až po současnost, kdy se tato subkultura vyvinula do podoby svébytného, samostatného organismu.