Základy práva Evropské unie pro ekonomy

Peticenemocnicesusice.cz Základy práva Evropské unie pro ekonomy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Vladimír Týč

NÁZEV SOUBORU: Základy práva Evropské unie pro ekonomy.pdf

POPIS

Páté vydání této oblíbené učebnice je aktualizováno a přepracováno v souvislosti se stálým vývojem evropského práva. Na úvod je popsán proces evropské integrace od konce 2. světové války až do současnosti. V dalších částech se autor postupně zabývá organizační strukturou Evropských společenství a Evropské unie, právním systémem Společenství včetně aplikace práva, jednotlivými složkami jednotného vnitřního trhu (volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu), hospodářskou soutěží, ochranou spotřebitele a souvisícími otázkami. Závěrečná část je věnována právním problémům členství České republiky v Evropské unii. Učebnice je koncipována jako učební pomůcka studentům ekonomických vysokých škol, ale pro své komplexní a přehledné zpracování ji ocení i studenti právnických fakult.

Základy práva Evropské unie pro ekonomy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Týč. Přečtěte si s námi knihu Základy práva Evropské unie pro ekonomy na peticenemocnicesusice.cz

Základy práva EU pro ekonomy 6.vyd. - Vladimír Týč | Knihy ...

370 Kč Základy práva Evropské unie pro ekonomy - Týč Vladimír jednotlivých základních a revizních smluv, na nichž je Evropská unie založena, se autor postupně zabývá pravomocemi a organizační strukturou Evropské unie, jejím právním systémem včetně aplikace unijního práva v jednotlivých členských státech, soudním systémem a interpretací práva EU.
Všechny informace o produktu Kniha Základy práva Evropské unie pro ekonomy - Vladimír Týč, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy práva Evropské unie pro ekonomy - Vladimír Týč.