Viriconium

Peticenemocnicesusice.cz Viriconium Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: M. John Harrison

NÁZEV SOUBORU: Viriconium.pdf

POPIS

Viriconium od Michaela Johna Harrisona přispělo k rozvoji žánru nekonvenčním spojením science fiction a fantasy již v původním románu Pastelové město (1971). Jako celek předstihla série soudobou fantastiku svým jedinečným stylem, jenž se nebojí sáhnout až k mlhavým okrajům žánru. Příběh sám ukazuje neradostnou budoucnost umírající Země, v níž je město Viriconium pod vládou královny Methvet Nian zobrazeno jako nepřátelským okolím obklopená bašta umírající civilizace. Román byl později doplněn tituly Bouře křídel (1980) a Nestálí bohové (1982). Celá trilogie je dnes plným právem považována za autorovo stěžejní dílo a také za jednu z nejoriginálnějších sérii v historii žánru. Pocit blížícího se konce reality se odráží také v kratších pracích ze souboru Noci Viriconia (1984). Revidované vydání z roku 2000 pak v jednom svazku obsahuje veškeré svazky série a právě tento soubor připravujeme k vydání.

Trávit čas knihou Viriconium! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Viriconium a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Viriconium / diskuze --- LEGIE - databáze knih Fantasy a ...

Viriconium - Harrison M.John - Viriconium od Michaela Johna Harrisona přispělo k rozvoji žánru nekonvenčním spojením science fiction a fantasy již v původním románu Pastelové město (1971). Jako celek předstihla série soudobou fantastiku svým jedinečn
Viriconium. Značka: Laser Výrobní číslo: 978-80-7193-332-8 EAN: 9788071933328 Náš kód: 201087 399 Kč ...