Jistou cestou ke zdraví

Peticenemocnicesusice.cz Jistou cestou ke zdraví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Wallace D. Wattles

NÁZEV SOUBORU: Jistou cestou ke zdraví.pdf

POPIS

Tato kniha představuje návod na používání univerzálního Životního Principu. Snaží se ho vysvětlit co nejjednodušeji, aby ho mohl snadno používat každý čtenář a dosáhl tak dokonalého zdraví. Soustřeďuje se jen na to podstatné.Způsoby myšlení a chování uvedené v knize autor sám úspěšně vyzkoušel - stejně jako stovky dalších lidí. O své metodě zvané Jistá cesta ke zdraví vám může prozradit, že funguje, a ať ji zkombinujete s jakýmikoli zákonitostmi. Pokud nejsou tkáně vašeho těla poničeny natolik, že vaše tělo už není schopné dál žít, můžete se uzdravit. A pokud budete myslet a jednat Jistým Způsobem, uzdravíte se.Pamatujte na to, že JISTÁ CESTA KE ZDRAVÍ je váš zcela kompletní a plně dostačující průvodce. Soustřeďte se na způsob myšlení a jednání, který vám doporučuje, řiďte se podle něho a uzdravíte se. Pokud už zdraví jste, zdraví zůstanete. Věřím, že na této cestě vytrváte, dokud nedosáhnete neocenitelného požehnání dokonalého zdraví.Kniha tak prakticky popisuje, jak a kdy jíst, dýchat a spát, jak se uvést do souladu s Principem zdraví a patří rozhodně mezi knihy, které musíte přečíst.Z Wattlesova učení čerpali velikáni jako Dale Carnegie, Pierre Franckh a další. Jedná se tedy o dílo ryze pragmatické. Velkou zajímavostí je, že kniha čerpá z nejmodernějších vědeckých poznatků své doby. Rovněž posloužila spisovatelce Rhondě Byrne jako předloha k filmu Tajemství (The Secret). Kniha tedy patří beze sporu mezi průkopníky cesty dokonalého zdraví.

Trávit čas knihou Jistou cestou ke zdraví! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jistou cestou ke zdraví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Audiokniha Jistou cestou ke zdraví - Audioknihy ke stažení

Objednávejte knihu Jistou cestou ke zdraví v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Všechny informace o produktu Kniha Jistou cestou ke zdraví - Praktický průvodce dokonalého zdraví - Wattles Wallace D., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jistou cestou ke zdraví - Praktický průvodce dokonalého zdraví - Wattles Wallace D..