Noční pták

Peticenemocnicesusice.cz Noční pták Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Brian Freeman

NÁZEV SOUBORU: Noční pták.pdf

POPIS

NEJDĚSIVĚJŠÍ VZPOMÍNKY JSOU TY, KTERÉ SI NEPAMATUJEŠ.Sanfranciský detektiv Frost Easton nevěří v náhody. Sebevražda dvou žen v šíleném záchvatu, jedné skokem z mostu, druhé kulkou na svatbě přítelkyně, musí mít něco společného. Stopy ho zavedou k Frankie Steinové, psychiatričce, která oběma zemřelým vymazala z paměti události, jež v nich vyvolávaly panické stavy. Frankie zná leckterá tajemství svých pacientů. Smí je však Frostovi vyzradit, aby ochránila jejich životy? Pak se jí ozve někdo, kdo si říká Noční pták. Kdo toho o obou případech ví až mnoho. A zná i Frankiina tajemství – a Frostovy noční můry…Brian Freeman je zkušený autor více než tuctu psychothrillerů, jeho knihy vycházejí ve 20 jazycích a 46 zemích. Noční pták je úvodním dílem série případů Frosta Eastona.

Trávit čas knihou Noční pták! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Noční pták a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Noční pták - Blog pro nespavce, zbloudilce, tuláky po ...

Podrobnosti tohoto vydání. Obsah. Když se Frostu Eastonovi ozve někdo, kdo si říká Noční pták, detektiv pochopí, že právě on je klíčem k rozluštění komplikovaného případu točícího se kolem sebevražd dvou žen, pacientek psychiatričky Frankie Steinové, jež jim vymazala z paměti události, které v nich vyvolávaly panické stavy.
Pak se jí ozve někdo, kdo si říká Noční pták. Kdo toho o obou případech ví až mnoho. A zná i Frankiina tajemství - a Frostovy noční můry… Brian Freeman je zkušený autor více než tuctu psychothrillerů, jeho knihy vycházejí ve 20 jazycích a 46 zemích. Noční pták je úvodním dílem série případů Frosta Eastona.