Zázračná moc lásky

Peticenemocnicesusice.cz Zázračná moc lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Edgar Cayce

NÁZEV SOUBORU: Zázračná moc lásky.pdf

POPIS

Nejznámější americký prorok a lidový léčitel hovoří o lásce, štěstí a zdraví"Štěstí je stav mysli dosahovaný rozdáváním téhož ostatím.""Máme-li my lidé na zemi všechny podmínky lepšího života a nemáme-li lásku, jsme ničím.""Chceš-li mít lásku, chceš-li mít přátele, musíš lásku nejdříve vydat, neboť se stáváš vlastníkem pouzem toho, co rozdáš."

Trávit čas knihou Zázračná moc lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zázračná moc lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Boží láska

Kniha: Zázračná moc lásky(Edgar Cayce) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Zázračná moc vody Japonský doktor Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody, kterým dokazuje, že lze vodu ovlivňovat lidským vědomým a našimi emocemi. Masaru Emoto se inspiroval sněhovým krystalem a uvědomil si, že právě ve zmrzlé krystalové formě nám voda ukazuje svou celou a skutečnou podstatu.