Latinsko-český slovníček Římského práva

Peticenemocnicesusice.cz Latinsko-český slovníček Římského práva Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Michal Skřejpek

NÁZEV SOUBORU: Latinsko-český slovníček Římského práva.pdf

POPIS

Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná práva, závazky, dědické právo, právo procesní). Kromě toho jsou sem výběrově zařazeny také pojmy z práva veřejného: trestní právo, ústavní právo, administrativní právo, oblast daní a poplatků. Na závěr jsou zařazeny některé často používané latinské definice a právní zásady. Kromě toho, že zde obsažen také obecný přehled základů výslovnosti latiny, jsou u všech termínů, definic i zásad uvedeny také délky výslovnosti. Tato publikace je určena nejen studentům právnických fakult, ale rovněž i všem dalším zájemcům o římské právo.

Trávit čas knihou Latinsko-český slovníček Římského práva! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Latinsko-český slovníček Římského práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Římské právo, Latinsko-český slovníček Římského práva ...

Latinsko-český porovnaj ceny v 1 obchode od 1.56 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp LATINSKO-ČESKÝ SLOVNÍČEK ŘÍMSKÉHO PRÁVA (MICHAL SKŘEJPEK) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk
Kniha: Latinsko-český slovníček římského práva (Michal Skřejpek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!