1000 geniálních obrazů

Peticenemocnicesusice.cz 1000 geniálních obrazů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: 1000 geniálních obrazů.pdf

POPIS

Podrobná historie malířského umění od 13. století po současnost. V této sbírce najdete 1 000 mezinárodně uznávaných děl, počínaje prvními projevy renesančního hnutí v Itálii až po experimenty abstraktního expresionismu v poválečné Americe, posunující hranice umění. Kulturní poklady jsou prezentovány v historickém kontextu, doprovázeny popisky a stručnými biografiemi stovky nejvýznamnějších malířů. Každá kapitola podává přehled nejdůležitějších událostí, jež měly vliv na umělecký svět, definuje významné techniky a komentuje související vynálezy a objevy. Jako zdroj informací o umění, kultuře a vzdělávání nás tato kniha přímo vyzývá, abychom přemýšleli o vzájemném působení umění a historie, o tom, jak se během staletí malíři navzájem ovlivňovali a jaká je budoucnost tohoto výtvarného oboru

Trávit čas knihou 1000 geniálních obrazů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 1000 geniálních obrazů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: 1000 geniálních obrazů (Kolektív autorov) | Martinus

1000 geniálních obrazů Podrobná historie malířského umění od 13. století po současnost. V této sbírce najdete 1000 mezinárodně uznávaných děl počínaje prvními projevy renesančního hnutí v Itálii až po experimenty abstraktního expresionismu v poválečné Americe, posunující hranice umění.
Kniha: 1000 geniálních obrazů Autor: Victoria Charles ; Joseph Manca ; Megan McShane ; Donald Wigal V této sbírce najdete 1000 mezinárodně uznávaných děl, počínaje prvními projevy renesančního hnutí v Itálii až po experimenty abstraktního expresionismu v poválečné Americe, posunující hranice umění.