Klinické PET a PET/CT

Peticenemocnicesusice.cz Klinické PET a PET/CT Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Jana Votrubová

NÁZEV SOUBORU: Klinické PET a PET/CT.pdf

POPIS

Hybridní zobrazovací metoda pozitronové emisní tomografie (PET) a počítačové tomografie (CT) představuje kombinaci funkčního a morfologicko-anatomického celotělového zobrazování. Záměrem autorů je podat ucelený přehled o základních principech PET, CT a hybridního zobrazování a o nejdůležitějších klinických indikacích. Těžiště publikace Klinické PET a PET/CT je v onkologické problematice, která tvoří většinu indikací k hybridnímu vyšetření. Kromě vyhledávání ložisek maligních nádorů, stagingu a kontroly terapeutického efektu zvolené léčby je pozornost věnována epileptologii, kardiologii a vyhledávání zánětlivých ložisek.Nakladatelství Galén děkuje Nemocnici Na Homolce za spolupráci a podporu při vydání této publikace.

Trávit čas knihou Klinické PET a PET/CT! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Klinické PET a PET/CT a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Klinické PET a PET/CT - Jana Votrubová | Knihy Dobrovský

Všetky informácie o produkte Kniha Klinické PET a PET/CT - Jana Votrubová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Klinické PET a PET/CT - Jana Votrubová.
Kupte knihu Klinické PET a PET/CT (Jana Votrubová et al.) s 21 % slevou za 702 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.