Angličtina - Barevná gramatika

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina - Barevná gramatika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Martina Kutalová

NÁZEV SOUBORU: Angličtina - Barevná gramatika.pdf

POPIS

Angličtina - barevná gramatika zaujme nejen žáky základních škol, ale všechny, kteří si chtějí upevnit gramatická pravidla na úrovni A1-A2. Ta jsou názorně vysvětlena pomocí obrázků a přehledných schémat. Doplňující audionahrávka přispívá k pochopení a procvičování zákonitostí anglické gramatiky a navozuje příjemnou atmosféru při studiu této základní složky cizího jazyka.Obsah: 1xkniha, 1xMP3 CDDélka nahrávky: 4 hodiny

Trávit čas knihou Angličtina - Barevná gramatika! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Angličtina - Barevná gramatika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Angličtina barevná gramatika + CDmp3 Ing. Stanislav Soják ...

Angličtina barevná gramatika + CDmp3 kniha od autora Šamalíková Pavlína. Angličtina - barevná gramatika zaujme nejen žáky základních škol, ale všechny, kteří si chtějí upevnit gramatická pravidla na úrovni A1-A2. Ta jsou názorně vysvětlena pomocí obrázků a přehledných schémat.
Angličtina Gramatika . Učíte se anglicky? Moderní učebnice koncipovaná jako pracovní sešit vám podrobně a jasně vysvětlí anglickou gramatiku. Součástí učebnice jsou cvičení a testy k ověření získaných znalostí. V závěru učebnice je i klíč ke kontrole správných řešení.