Táta dělá hlouposti

Peticenemocnicesusice.cz Táta dělá hlouposti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Chantal Merlin

NÁZEV SOUBORU: Táta dělá hlouposti.pdf

POPIS

Příběh devítiletého kluka, který po maminčině smrti žije s tátou a svým psem v jednom obyčejném nájemním domě. Život bez maminky může být někdy docela smutný. Daniel s tatínkem to však zvládají dobře. Dvakrát v týdnu je navštěvuje teta a teď mají navíc ještě novou sousedku. S ní si Daniel moc rozumí. Chodí za ní, kdykoli se mu zachce. Solange se totiž vrátila z Afriky, a tak si mají pořád o čem povídat. Jednoho dne ale tatínek Danielovi oznámí, že k nim přijde na večeři někdo z jeho kanceláře. Setkání s onou osobou však pro Daniela není příliš šťastné. Knížka je vhodná pro děti v Danielově věku, potěšit může ale i ty o něco starší.

Trávit čas knihou Táta dělá hlouposti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Táta dělá hlouposti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Doznání pašeračky Terezy: Věděla, co dělá! Své hlouposti ...

Pepíček dělá ve škole hlouposti a paní učitelka ho hned napomene: „Pepíčku, nedělej hlouposti, je to ve školním řádě!" Pepíček se jde přesvědčit a do školního řádu se podívá. „Není tady, že bych neměl dělat hlouposti. V tom případě mohu klidně pokračovat!"
Hledáte Táta dělá hlouposti od Chantal Merlin,Sylva Křižanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR