Pořadí narození

Peticenemocnicesusice.cz Pořadí narození Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Cliff Isaacson

NÁZEV SOUBORU: Pořadí narození.pdf

POPIS

Jste jedináček, prvorozený nebo třetí? Tato skutečnost zásadně ovlivňuje to, jak řešíte problémy, prožíváte city či pracujete.Zcela nový pohled na psychologii osobnosti! Americký pastor a následně terapeut seřadil dosavadní, v různých pramenech roztroušené poznatky o vlivu pořadí narození na osobnost člověka do nového systému, jejž s úspěchem používá při svém terapeutickém působení. Dozvíte se, s jakými skutečnostmi se musíte vyrovnávat, pokud jste narození jako Jedináčci, pokud se z vás příchodem sourozence stane prvorozený, následně jak bude svou roli prožívat druhorozený, třetí narozený a čtvrtý narozený. Analýza jednotlivých typů osobností je vyčerpávající a dlužno dodat, že se jedná o vskutku netradiční, neotřelý a velmi funkční systém třídění osobností.

Trávit čas knihou Pořadí narození! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pořadí narození a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak pořadí narození ovlivňuje náchylnost vůči alergiím ...

Mnohé prozradí jeho pořadí narození. Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima.
Záleží jednak na pořadí narození ale také na pohlaví. Na základě toho dokážou vztahy být komplementární, částečně komplementární a nekomplementární. Dle tohoto pravidla by optimální měl být vztah, který odpovídá tomu se sourozencem (příp. sourozenci).