Jak čert hledal díru do pekla

Peticenemocnicesusice.cz Jak čert hledal díru do pekla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Václav Čtvrtek

NÁZEV SOUBORU: Jak čert hledal díru do pekla.pdf

POPIS

Jak čert hledal díru do pekla - Co všechno se stane, když se čert dostane mezi lidi a nemůže najít cestu zpátky do pekla- Jak ti tři zaspali a co z toho bylo- Jak jel císař na lov s kanonem, ale nevystřelil- Jak čert sháněl Mančinku, aby pomohla nemocnému ohniváčkovi..Držte tomu čertíkovi palce, ať nakonec tu svou díru do pekla najde.

Hledáte knihu Jak čert hledal díru do pekla? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Václav Čtvrtek? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha Jak čert hledal díru do pekla - Václav Čtvrtek ...

Jak čert hledal díru do pekla - Co všechno se stane, když se čert dostane mezi lidi a nemůže najít cestu zpátky do pekla - Jak ti tři zaspali a co z toho bylo - Jak jel císař na lov s kanonem, ale nevystřelil - Jak čert sháněl Mančinku, aby pomohla nemocnému ohniváčkovi Držte tomu čertíkovi palce, ať nakonec tu svou díru do pekla najde.
Anotace knihy. Jak čert hledal díru do pekla - Co všechno se stane, když se čert dostane mezi lidi a nemůže najít cestu zpátky do pekla- Jak ti tři zaspali a co z toho bylo- Jak jel císař na lov s kanonem, ale nevystřelil- Jak čert sháněl Mančinku, aby pomohla nemocnému ohniváčkoviDržte tomu čertíkovi palce, ať nakonec tu svou díru do pekla najde.