Rozený svůdce

Peticenemocnicesusice.cz Rozený svůdce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Susan Elizabeth Phillips

NÁZEV SOUBORU: Rozený svůdce.pdf

POPIS

Potulná malířka Blue je na dně: nemá domov, rodinu, přátele a teď přišla i o poslední peníze. A právě ve chvíli nejvyšší nouze se objeví krásný princ ve stříbrném sporťáku - fotbalová superstar Dean Robillard.Pohledný a úspěšný Dean má svých problémů dost. Dívka, kterou zrovna naložil do auta, není žádná oslnivá krasavice, ale když ji bude vydávat za svou snoubenku, zbaví se nežádoucí ženské pozornosti a třeba si konečně srovná život.Jenže klid je to poslední, co Deana čeká. Jako egyptské rány mu do života vstupují lidé, na které chtěl navždy zapomenout: matka, jež mu drogovou závislostí zkazila dětství, a otec, stárnoucí rocker, který se o něj nikdy nezajímal. Když se k tomu všemu přidá nevlastní sestřička a jedna nevrlá stará dáma, je toho na neohroženého obránce už trochu moc.Ale ještě je tu hubatá, svéhlavá a neodolatelná Blue… a s její pomocí k sobě snad přece jen všichni najdou cestu.

Trávit čas knihou Rozený svůdce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rozený svůdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rozený svůdce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Rozený svůdce - Phillipsová Susan Elizabeth - Potulná malířka Blue je bez přátel a bez peněz. Ve chvíli nejvyšší nouze se však objeví krásný princ ve stříbrném sporťáku. Pohledný a úspěšný fotbalista Dean má svých problémů dost. Dívka, kterou zrovna
Počet stran: 328, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Ikar, Autor knihy: Susan Elizabeth Phillipsová