Svatojakubská cesta

Peticenemocnicesusice.cz Svatojakubská cesta Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Miluše Válková

NÁZEV SOUBORU: Svatojakubská cesta.pdf

POPIS

Svatojakubská cesta, Camino de Santiago, je fonemén. Každý rok se na ni vydává tisíce lidí z různých koutů světa. Láká je neustále se měnící krajina a architektonické památky všech možných slohů nebo se chtějí v dnešním hektickém světě jen tak na chvilku zastavit a dozvědět se i něco o sobě. Avšak vydat se s batohem na zádech do neznáma není zrovna jednoduché rozhodnutí. Průvodce Svatojakubská cesta vám toto rozhodnutí usnadní. Provede vás její španělskou částí, od Roncesvalles až do Santiaga de Compostela. Dozvíte se v něm o historii cesty, legendách i architektonických památkách, najdete v něm popis jednotlivých etap včetně mapek a fotografií, praktické informace o ubytování i stravování. A až se vrátíte, dáte za pravdu autorkám i všem dalším, kteří si camino prožili, že je to pouť magická, která se vymyká všem ostatním a stane se zážitkem na celý život.

Hledáte knihu Svatojakubská cesta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Miluše Válková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Svatojakubská cesta - Wikipedie

Re - svatojakubská cesta v létě kolmo Hanka ahojky, protože mě láká tahle pouť taky kolmo a řešíme, jak s dopravou, protože s koly je to náročnější, chtěla jsem se zeptat, jak jste nakonec dopadli s přepravou i s koly, jestli to byl problém nebo se dalo a jak jste řešili dopravu zpátky?
Svatojakubská cesta. patří už tisíce let mezi nejvýznamnější poutní cesty v Evropě. Proto ji v roce 1987 vyhlásila Evropská rada první Evropskou kulturní cestou a UNESCO ji v roce 1993 zařadilo do svého seznamu světového kulturního dědictví.