Sestra

Peticenemocnicesusice.cz Sestra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Rosamund Luptonová

NÁZEV SOUBORU: Sestra.pdf

POPIS

Beatrice Hemmingovú vytrhne z pokojného, no nudného newyorského života zlá správa. Jej mladšia sestra, dvadsaťjedenročná Tess, jednoducho zmizla. Beatrice sadá na prvé lietadlo do Londýna, rozhodnutá sestru nájsť. Jej strach znásobuje aj fakt, že Tess je tehotná a do pôrodu má len niekoľko týždňov. V Londýne Beatrice zisťuje, že sestru našli mŕtvu, no odmieta prijať myšlienku, že spáchala samovraždu. Keď vidí, že polícia nekoná, sama sa púšťa do vyšetrovania prípadu. Podozrivých je niekoľko: Tessin ženatý milenec Emilio, jej psychiater, študent Simon, ktorý ňou bol doslova posadnutý, i lekár, u ktorého podstúpila génovú terapiu na liečbu cystickej fibrózy svojho nenarodeného dieťaťa. Ktorá indícia sa ukáže ako správna?

Trávit čas knihou Sestra! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sestra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

sestra - iDNES.cz

10 filmů, které byste měli vidět, jestli vás vyděsila Sestra. V kinech právě straší strašidelná jeptiška, která po úspěšném nástupu v hororu V zajetí démonů dostala svůj vlastní film. Jestli vám tento nový horor nestačil, nabízíme pořádnou porci podobného strašení v dalších filmech. číst více
Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií.