Beatriz a nebeská těl(es)a

Peticenemocnicesusice.cz Beatriz a nebeská těl(es)a Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Lucía Etxebarria

NÁZEV SOUBORU: Beatriz a nebeská těl(es)a.pdf

POPIS

Další román úspěšné španělské autorky Lucíi Etxebarii, autorky bestselleru Láska, zvědavost, prozac a pochybnosti.Beatriz se vznáší na oběžné dráze madridských klubů a hledá kontakt s těmi pravými nebeskými těl(es)y. Osciluje mezi erotickým dusnem nebezpečně uhrančivé Moniky a sladkou stálostí bývalé striptérky Cat. Kartami zamíchá i drsná dávka mužské energie. Sex, drogy a techno jsou všudypřítomné v oslňujícím a svobodném Madridu 90. let stejně jako v zádumčivém a mlžnatém Edinburghu, kam Beatriz odjede studovat, aby uprchla před svým madridským peklem, a jen Vesmír ví, jestli tohle skončí happyendem.

Beatriz a nebeská těl(es)a je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lucía Etxebarria. Přečtěte si s námi knihu Beatriz a nebeská těl(es)a na peticenemocnicesusice.cz

Výprodej - Beatriz a nebeská těl(es)a | Dumknihy.cz ...

Beatriz a nebeská těl(es)a - Etxebarria Lucía - Další román úspěšné španělské autorky Lucíi Etxebarii, autorky bestselleru Láska, zvědavost, prozac a pochybnosti.
Beatriz se vznáší na madridské oběžné dráze 90. let a hledá kontakt s těmi pravými nebeskými těl(es)y. Osciluje mezi erotickým dusnem uhrančivé Moniky a sladkou stálostí bývalé striptérky Cat. Kartami zamíchá i drsná dávka mužské energie.