Svět poté

Peticenemocnicesusice.cz Svět poté Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Susan Ee

NÁZEV SOUBORU: Svět poté.pdf

POPIS

Druhý díl světového bestselleru Pád AndělůV prvním dílu světového bestselleru Pád andělů jsme sledovali osud dívky Penryn a její rodiny poté, co na zem sestoupili andělé apokalypsy a uvrhli celý svět do chaosu. Pro všechny lidské bytosti nastal Svět poté. Nikomu se nedá věřit, každý musí spoléhat jen sám na sebe. To se týká jak Penryn, která pro ostatní jakoby vstala z mrtvých, tak i Paige, připomínající nyní oživlé monstrum. Po masakru přeživších lidí Paige zmizí a Penryn se vydává sestru hledat. Projíždí ulicemi San Franciska a nestačí se divit – kde všichni jsou? Pátrání ji zavede až do doupěte andělů, kde pronikne do jejich hrozivých plánů. Mezitím Raffe usilovně hledá svá křídla. Setkává se s Penryn a náhle stojí před otázkou – má zachránit svá křídla, nebo pomoci Penryn přežít?

Trávit čas knihou Svět poté! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svět poté a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zprávy ze světa | Lidovky.cz - aktuální zprávy

Náš operátor poté aktivaci vašeho Světa odměn dokončí; Pobočka. Stačí se zastavit u nás v pobočce a aktivaci pro vás rádi během chvilky vyřídíme; Česká pošta. Zastavit se můžete i na přepážce České pošty, kde vám Svět odměn rovněž aktivujeme nejpozději do 10 dní
O čem je kniha Svět poté? V prvním dílu světového bestselleru Pád andělů jsme sledovali osud dívky Penryn a její rodiny poté, co na zem sestoupili andělé apokalypsy a uvrhli celý svět do chaosu. Pro všechny lidské bytosti nastal Svět poté. Nikomu se nedá věřit, každý musí spoléhat jen sám na sebe.