Nepál

Peticenemocnicesusice.cz Nepál Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Nepál.pdf

POPIS

Tento titul neobsahuje DVD.Kapitoly průvodce pojednávají o jednotlivých oblastech Nepálu: v první řadě je to hlavní město Káthmándú a okolní Káthmándská kotlina, dále pak oblasti nížin na jihu s četnými rezervacemi a národními parky. Další významnou oblastí je město Pákhara s okolím, jež je významnou základnou pro výpravy do oblasti Annapúrny. Poslední tři kapitoly jsou podrobně věnovány itinerářům túr, raftingu a cyklistice.

Trávit čas knihou Nepál! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nepál a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nepál - Člověk v tísni

Zájezd/expedice CK ALPINA - Nepál - Annapurna trek - nejoblíbenější trek na světě - trekking okolo Annapuren (Himálaje). Ubytováních v hotelech a chatách. Horská turistika v pohodové partě, letecky, 20 a 23 dní, cena od 23500 Kč + cca 20000 Kč letenka.
Nepál. Nepál . Zájezdy Destinace Co umíme +420 542 216 764 +420 777 583 762 neboli 777 KUDRNA [email protected] Turistické zájezdy Pohodová Via ferraty Vysokohorská turistika ...