Zpověď bulvární hyeny

Peticenemocnicesusice.cz Zpověď bulvární hyeny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Zpověď bulvární hyeny.pdf

POPIS

Po všech stránkách výjimečný a originální román s podtitulem …jak jsem svlékl Anetu a počal dítě s hvězdou Ordinace v růžové zahradě ze zákulisí českých bulvárních médií. Jeho autor Ondřej Höppner, který pracuje v novinách a časopisech už patnáct let, čtenáře dovádí do míst, kam se běžný smrtelník nikdy nepodívá, a činí tak s lehkostí, bravurou a mimořádně vytříbeným vtipem. Autor se pouští na velmi tenký led: v románu používá skutečná jména skutečných postav, o nichž denně čteme v novinách nebo je vídáme v televizi. Jde tedy o první českou reality show v písemné podobě, což je formát, který nemá obdoby. Fabulaci používá jen velmi zřídka, většinou jde o prostý popis reality. Na křídlech hvězdné euforie se dostaneme do výšin, odkud je vidět celebritám až pod polštáře, a pak se společně zřítíme do pekel reality, kde duní vlaky, funí vrazi a samota je to jediné, co má ještě smysl. Knihu přečtete jedním dechem!

Trávit čas knihou Zpověď bulvární hyeny! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zpověď bulvární hyeny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

ONDŘEJ HOPPNER - Zpověď bulvární hyeny | Aukro

ONDŘEJ HOPPNER - Zpověď bulvární hyeny (6919466599) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Ostatní . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Ostatní . visibility. 1 z 1 . ONDŘEJ HOPPNER - Zpověď bulvární hyeny . shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. 2 osoby sledují .
Nejlepší web pro mladé. Diskuze. zobraz dalších 13 diskuzí. DNB/breakbeat akce ve Valmezu s Brazilským NEDU LOPESEM