Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti

Peticenemocnicesusice.cz Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jon Kabat-Zinn

NÁZEV SOUBORU: Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti.pdf

POPIS

Pokud jste někdy bojovali s depresí, neztrácejte naději. Tento váš cyklus chronických pocitů neštěstí vám může pomoci jednou provždy prolomit technika všímavosti, kterou se naučíte v této knize. Jedná se o jednoduchý, ale velmi účinný způsob věnování pozornosti svým nejnáročnějším emocím a životním zkušenostem. V této knize vám čtyři uznávaní a speciálně vyškolení odborníci na léčbu deprese vysvětlí, proč se v důsledku svých obvyklých pokusů dostat se ze své špatné nálady pomocí „myšlení“ či usilovné snahy se z ní „vyhrabat“ pouze ještě hlouběji propadáte do své deprese. Prostřednictvím moudrých vhledů a jednotlivých lekcí, které čerpají jak z východních meditativních tradic, tak z moderní kognitivní terapie, vám názorně ukáží, jak odložit mentální návyky, které vás přivádějí do stavu zoufalství, včetně neustálého přemítání nad svými problémy a sebeobviňování, abyste mohli čelit svým životním výzvám s větší odolností.

Trávit čas knihou Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti

Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti : jak se osvobodit od chronických pocitů neštěstí /
Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti. Jon Kabat-Zinn, Mark Williams, John Teasdale, Zindel Segal. Pokud jste někdy bojovali s depresí, neztrácejte naději. Tento váš cyklus chronických pocitů neštěstí vám může pomoci jednou provždy prolomit technika všímavosti, kterou se naučíte v této knize.