Pod kůží

Peticenemocnicesusice.cz Pod kůží Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Sabine Durrant

NÁZEV SOUBORU: Pod kůží.pdf

POPIS

Gaby Mortimerové na první pohled nic nechybí - je hvězdou populárního ranního televizního programu, matkou osmileté dcerky, s manželem Philipem, úspěšným finančníkem, vlastní luxusní dům na londýnském předměstí. Když však jednoho rána narazí při běhu v místním parku na mrtvolu neznámé dívky a uvědomí o nálezu policii, uvede do pohybu sled událostí, které její život nenávratně změní. Mohla za to skutečnost, že se těla dívky dotkla a pak policistům tvrdila opak? Nebo souhlas s tím, že bude vyslechnuta bez přítomnosti právníka? A kde se berou další a další stopy, jež naznačují spojitost zavražděné s Gaby a její rodinou? Zatímco šokovaná žena zjišťuje, že se v případu stala hlavní podezřelou, její svět se začíná hroutit: Philip, se kterým procházela v poslední době manželskou krizí, odjíždí narychlo na služební cestu do Singapuru, dům se ocitá v obležení senzacechtivých novinářů, v televizním programu je nahrazena moderátorkou, která o její roli už dlouho usiluje. Zachrání Gaby její pokus pustit se do vyšetřování na vlastní pěst? Psychologický thriller britské autorky, ve kterém nelze nikomu věřit a vše je jinak, než se na první pohled zdá, čtenáře nepustí až do poslední stránky a svého zcela nečekaného vyústění.

Pod kůží je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sabine Durrant. Přečtěte si s námi knihu Pod kůží na peticenemocnicesusice.cz

Krevní výron pod kůží články a rady

tukový vřídek pod kůží v křížovce. Našli jste na těchto stránkách správnou odpověď k výrazu tukový vřídek pod kůží? Dejte nám palec nebo sdílejte tuto stránku na Facebooku jako užitečnou. Za každou zmínku budeme velice vděční.
Boulička na ruce pod kůži články a rady. Informace a články o tématu Boulička na ruce pod kůži. Praktické tipy o zdraví, nemoci a Boulička na ruce pod kůži. Podrobné informace a praktické tipy ve článcích o Boulička na ruce pod kůži. Překonejte všechny zdravotní obtíže s Boulička na ruce pod kůži a buďte opět fit.