Spoluprací k úspěchu

Peticenemocnicesusice.cz Spoluprací k úspěchu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Rastislav Zachar

NÁZEV SOUBORU: Spoluprací k úspěchu.pdf

POPIS

Rastislav Zachar v současné době působí ve firmě Business Success, která pomáhá firmám zvyšovat prosperitu prostřednictvím seminářů a studijních programů pro manažery i zaměstnance.Na základě svých dlouholetých zkušeností sepsal ty nejjednodušší rady a myšlenky, které se stanou zdrojem inspirace i motivací pro lidi v pracovním procesu. Na knihu nemusíte mít spoustu času, stačí ji otevřít na kterémkoliv místě a během pár sekund načerpat impulzy na další dny či hodiny. "Neuvěřitelně jednoduché, funkční a inspirativní návody pro lidi v každé pozici. Na druhou stranu také velmi zavazující, protože se už člověk nemůže vymlouvat, že neví. Přečtete si tuto knihu a vracejte se k ní. Rozšíří váš pohled a uvolní vaši tvůrčí energii." Michal Jílek, generální ředitel Zepter International pro Českou a Slovenskou republiku.

Trávit čas knihou Spoluprací k úspěchu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Spoluprací k úspěchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Spoluprací k úspěchu od 156 Kč - Heureka.cz

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Spoluprací k úspěchu. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Název: Spoluprací k úspěchu Autor: Rastislav Zachar Vydání: 1. Rok vydání: 2012 Nakladatel: Mladá fronta Počet stran: 184 Vazba: tvrdá, omyvatelná Stav: jako nová - viz foto, menší formát