Prvních 20 hodin

Peticenemocnicesusice.cz Prvních 20 hodin Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Josh Kaufman

NÁZEV SOUBORU: Prvních 20 hodin.pdf

POPIS

Dosažení mistrovské úrovně může zabrat tisíce hodin snažení, ale naučit se něco dělat dostatečně dobře pro vlastní potřeby obvykle vyžaduje mnohem menší časovou investici. Josh Kaufman tvrdí, že budete potřebovat pouhých dvacet hodin. Ať už se chcete naučit cokoli, tato kniha vám to pomůže udělat za kratší dobu a s minimem promrhané energie. Zjistíte, že s trochou soustředěného, strategicky zaměřeného úsilí zvládnete vybranou dovednost velmi rychle, aniž byste frustrovaně bušili pěstí do stolu.

Prvních 20 hodin je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josh Kaufman. Přečtěte si s námi knihu Prvních 20 hodin na peticenemocnicesusice.cz

Prvních 20 hodin - Josh Kaufman | Elektronická kniha na ...

Pokud se chcete něčemu věnovat, tak je asi jasné, že tomu musíte věnovat nějaký čas, námahu a nepotřebujete k tomu zbytečnost jako Prvních 20 hodin. P.S. Knihu jsem nedal do odpadu, protože jsou v ní odkazy na videa, jak se jednotlivé věci autor učí, což mi přijde mnohem užitečnější, než si knihu koupit.
Prvních 20 hodin Autor Josh Kaufman. Dosažení mistrovské úrovně může zabrat tisíce hodin snažení, ale naučit se něco dělat dostatečně dobře pro vlastní potřeby obvykle vyžaduje mnohem menší časovou investici.