Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

Peticenemocnicesusice.cz Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Vendy Košková

NÁZEV SOUBORU: Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé.pdf

POPIS

Chcete se ještě více zdokonalit ve výrobě skleněných vitráží? Autorka, zkušená lektorka kurzů Tiffany, vám zopakuje nejen postup výroby jednoduchých plochých tvarů (šperky, spony, závěsné dekorace, hodiny apod.), ale naučí vás také vyrábět složitější prostorové objekty (krabičky, boxy, svícny apod.), zakomponovat do vitráže trojrozměrné objekty, a navíc vám prozradí, jakým způsobem lze originálně zkombinovat klasickou Tiffany vitráž s keramikou. Kniha obsahuje celkem 15 zajímavých projektů, podle kterých si budete moci vyrobit elegantní šperky, pestrobarevné závěsné dekorace do oken či na stěnu, krásné, ale zároveň praktické krabičky a boxy, kouzelné svícny nebo funkční nástěnné hodiny.

Trávit čas knihou Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé - Košková Vendy ...

Vitráže technikou Tiffany pro pokročilejší je pokračováním stejnojmenného prvního dílu (vitráže pro začátečníky). S tímto kurzem se naučíte, jak vyrobit technikou Tiffany složitější předměty. Sníte o tom, že si jednou sami vyrobíte třeba lampu touto technikou? Pak tento online kurz vám váš sen může splnit.
Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé Autor: Košková, Vendy Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025125427 ISBN: 978-80-251-2542-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 17 × 23 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání)