Český jazyk 7

Peticenemocnicesusice.cz Český jazyk 7 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

AUTOR: Milada Hirschová

NÁZEV SOUBORU: Český jazyk 7.pdf

POPIS

Druhý titul z moderně profilované a bohatě ilustrované řady pracovních učebnic češtiny pro 2. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia. Výklad je organicky propojen s ukázkami praktických problémů. Učebnice v návaznosti na celou řadu zohledňuje i modernější pojetí popisu (komunikační funkce, postoje mluvčího). Nezbytnou složkou prostupující celou učebnici je zaměření na komunikační výchovu, a to především v praktických situacích. Důraz se klade také na schopnost samostatně pracovat s odbornými příručkami.Výklad je psán civilním a vstřícným tónem s ohledem na věk a dosavadní znalosti žáků, k probírané látce je připojeno dostatečné množství rozmanitých cvičení.

Hledáte knihu Český jazyk 7? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 1999 a autorem je Milada Hirschová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

ČESKÝ JAZYK 7. TŘÍDA | Materiály na výuku

ČESKÝ JAZYK 7. TŘÍDA. Reklamní sdělení . Měj své vlastní webové stránky! https://www.websnadno.cz Mít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy. Tvorba webových stránek https://blog.pageride.com Poznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Český jazyk. Na 25. 5. připravit: PS 36/5, 6; list - Literatura doby renezance a humanismu 2, Video Hamlet 1 Hamlet 2 - cca 5 minut, Sebehodnoticí dotazník - rozvíjející větné členy. Díky.