Jak žít minimalisticky

Peticenemocnicesusice.cz Jak žít minimalisticky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jak žít minimalisticky.pdf

POPIS

Brožurka poskytuje přehled praktických tipů, jak produkovat minimum odpadů,vyrábět si podomácku ekologickou drogerii a kosmetiku, kompostovat, hezky spravovat oblečení, nebo si zařídit úsporné bydlení šetrné k přírodě. Seznámíte se s padesátkou zajímavých receptů na různé upcyklace a dozvíte se, jak se daří zavádět cirkulární ekonomiky do běžné praxe.Velkou inspiraci přinášejí rozhovory se zakladatelkami blogu Czech Zero Waste a známou alternativní ekonomkou Kateřinou Varhaník Wildovou.

Hledáte knihu Jak žít minimalisticky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Jak žít minimalisticky / Nejlevnější knihy

Jak žít minimalisticky: Recyklace, upcyklace, vědomá skromnost Brožurka poskytuje přehled praktických tipů, jak produkovat minimum odpadů,vyrábět si podomácku ekologickou drogerii a kosmetiku, kompostovat, hezky spravovat oblečení, nebo si zařídit úsporné bydlení šetrné k přírodě.
Neberte děti jako výmluvu, že nedokážete zařadit minimalismus do svého života. Berte je naopak jako další důvod, proč začít žít minimalisticky. Máme pro vás 6 tipů, jak to naučit i je. 1. Nejdříve začněte u sebe. Než začnete učit děti minimalismu, musíte si být jistí, že jste o jeho výhodách sami přesvědčeni.