Trafology

Peticenemocnicesusice.cz Trafology Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Trafology.pdf

POPIS

Pražské umělecké uskupení Trafačka (Jan Kaláb, Michal Cimala, Jakub Nepraš a Blanka Čermáková) vydává rok po poslední výstavě v industriálních prostorách vysočanské trafostanice souhrnnou publikaci o osmi letech své existence. Více jak 200 výstav, koncertů, performancí, graffiti jamů, projekcí, workshopů, divadelních představení, módních přehlídek a mezinárodních festivalů různého zaměření, spolu s dokumentací soužití v téměř čtyřicítce ateliérů a změnou okolního prostředí, včetně vlastní fasády, až do úplného srovnání budovy se zemí. 252 stran zachycuje atmosféru fotografiemi a citacemi z rozhovorů s rezidenty.

Trávit čas knihou Trafology! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Trafology a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Definition and Discussion of Graphology

A graphological view of dishonesty as it is shown in a writer's T-Bars and T-Stems.
Graphology - is a human science, a technique of observing and interpreting handwriting patterns. It is a science consisting in deducing a person's character, disposition or aptitudes from his/her handwriting. Graphology is an analysis of the psychological structure of a person based on his/her handwriting.