Kanárské ostrovy

Peticenemocnicesusice.cz Kanárské ostrovy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Kanárské ostrovy.pdf

POPIS

Nezáleží na tom, jakým prázdninám dáváte přednost – aktivním s pěšími túrami a windsurfingem, kulturním s návštěvami muzeí a prohlídkami predhispánských výtvorů, či zcela odpočinkovým, kdy vaší největší strastí bude číslo ochranného faktoru krému – Kanárské ostrovy mají na skladě vše. Každý ostrov představuje odlišný svět. Na Fuerteventuře jej charakterizují rozlehlé pláže, na Tenerife a na La Palmě pak husté a svěží lesy. V této knize najdete nejen mnoho informací týkajících se ubytování, aktivit a turistických cílů, ale i mapy, klimatické tabulky, informace o tom, kde se dobře najíst, a další rady.

Hledáte knihu Kanárské ostrovy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Poznávací zájezdy Kanárské ostrovy - Redok.cz

Nejlepší místa pro pláže - Kanárské ostrovy: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Pláže v Kanárských ostrovech, Španělsko na Tripadvisoru.
Kanárské ostrovy jsou díky teplému počasí ideální destinací pro celoroční dovolenou. Počasí na ostrovech ovlivňuje subtropické klima se svěžími pasátovými větry. Prší především v zimě. Moře ohřívá teplý Golfský proud, díky němuž teplota vody během celého roku neklesá pod 20 °C.