Přírodní léčba kočky

Peticenemocnicesusice.cz Přírodní léčba kočky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Rudolf Deisler

NÁZEV SOUBORU: Přírodní léčba kočky.pdf

POPIS

Rychlá úleva a šetrná léčba pomocí homeopatie a Bachovy květové terapieSrozumitelná homeopatie: Rychlá a snadná pomoc kočičkám díky homeopatickým polykomponentům. Výhodou polykomponentů je, že není nutné pečlivě sledovat chování zvířete a podle toho složitě určovat odpovídající jednosložkový přípravek a stanovovat jeho přesné dávkování.Snadná orientace: Klinické obrazy všech nemocí jsou směrem od hlavy k patě řazeny podle částí těla, kterých se týkají, a jsou rozděleny na příznaky, příčiny, léčbu a tipy na podpůrnou terapii. Tabulky prvotní diagnózy vám napoví, zda a kdy je nevyhnutelná návštěva zvěrolékaře.První pomoc: Postup při nejdůležitějších úkonech, např. ošetření ran a rychlé pomoci při otravách.Navíc: Správná péče a chov jako prevence onemocnění.

Přírodní léčba kočky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Rudolf Deisler. Přečtěte si s námi knihu Přírodní léčba kočky na peticenemocnicesusice.cz

Antiparazitní přípravky pro kočky a psy - Svetkocicek.cz

Vítejte v Přírodní lékárně pro kočky, kterým od roku 2005 pomáháme Cítit se lépe. Naším posláním je šíření vědomostí o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí příčin nemocí. TOP nabídku představuje Přirozená BARF výživa koček (syrové maso) a za studena lisované granule Fit-Crock Cat BEZ umělých vitamínů.
Lékárna Baron představuje 100% Přírodní doplňky stravy pro posílení imunity u kočky od kompetentního výrobce cdVet.de, který rozumí přirozenému zdraví. První 3 doplňky v horní řadě jsou pro posílení imunity nejdůležitější >> V rámci prevence je podáváme postupně.