Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl

Peticenemocnicesusice.cz Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Miroslav Irra

NÁZEV SOUBORU: Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl.pdf

POPIS

Pojem „delfín“ má zřejmě většina populace naší země spojen s inteligentním kytovcem dobráckého vzezření, na první pohled budícího dojem veselého a věčně se smějícího tvora. Ne tak bývalí aktivní vojenští piloti i letečtí fandové, u nich tento pojem jednoznačně představuje cvičný proudový letoun Aero L-29 „Delfín“, jehož ladné a elegantní tvary skutečně evokují představu onoho populárního mořského savce. Tento letoun drží v našich podmínkách doslova neotřesitelný primát z hlediska počtu vyrobených strojů, do ukončení výroby v r. 1973 vzniklo celkem 3 665 letounů tohoto typu, což je v této kategorii letadel světový unikát.

Trávit čas knihou Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Aero L-29 „Delfín" - 2.díl - Miroslav Irra - Megaknihy.cz

Kupte knihu Aero L-29 „Delfín" - 1.díl od Miroslav Irra na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Aero L-29 „Delfín" - 1.díl Autor Miroslav Irra. Pojem „delfín" má zřejmě většina populace naší země spojen s inteligentním kytovcem dobráckého vzezření, na první pohled budícího dojem veselého a věčně se smějícího tvora.