Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl

Peticenemocnicesusice.cz Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Miroslav Irra

NÁZEV SOUBORU: Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl.pdf

POPIS

Pojem „delfín“ má zřejmě většina populace naší země spojen s inteligentním kytovcem dobráckého vzezření, na první pohled budícího dojem veselého a věčně se smějícího tvora. Ne tak bývalí aktivní vojenští piloti i letečtí fandové, u nich tento pojem jednoznačně představuje cvičný proudový letoun Aero L-29 „Delfín“, jehož ladné a elegantní tvary skutečně evokují představu onoho populárního mořského savce. Tento letoun drží v našich podmínkách doslova neotřesitelný primát z hlediska počtu vyrobených strojů, do ukončení výroby v r. 1973 vzniklo celkem 3 665 letounů tohoto typu, což je v této kategorii letadel světový unikát.

Trávit čas knihou Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Aero L-29 „Delfín“ - 1.díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Aero L-29 „Delfín" - 2.díl - Miroslav Irra - Megaknihy.cz

Objednávejte knihu Aero L-29 „Delfín" - 1.díl v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Všechny informace o produktu Kniha Aero L-29 „Delfín" - 2.díl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Aero L-29 „Delfín" - 2.díl.