Těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená

Peticenemocnicesusice.cz Těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Eva Burdová

NÁZEV SOUBORU: Těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená.pdf

POPIS

Praktický průvodce problematikou mateřské a rodičovské dovolené. Záměrem publikace, určené všem zaměstnavatelům a rodičům, je informovat o podmínkách nároku na dávky a jejich výši poskytovaných v souvislosti s těhotenstvím a péčí o dítě, o pracovněprávních otázkách a přehledným způsobem poskytnout návod, jak, kdy a komu podávat žádosti (o dávku, o pracovní volno, o dovolenou apod.), jaké administrativní úkony jsou od zaměstnanců a zaměstnavatelů vyžadovány.

Trávit čas knihou Těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Mateřská a rodičovská dovolená v roce 2020 - Portál POHODA

Re: ELDP rodičovská dovolená Nemyslím si, že je to dobře, důležité je datum porodu. Vyloučené doby uvádíme do dne před porodem a od měsíce následujícího po porodu budou X (kromě května, kdy byla čerpaná dovolená). Takže ve dnech budou kromě 5/11 ještě i měsíce od ledna včetně měsíce, v němž byl porod.
Rodičovský příspěvek čekají v roce 2020 dvě významné změny. Připravili jsme pro vás přehled, ve kterém se dozvíte, jak podat žádost o rodičovský příspěvek, jakou si můžete zvolit rychlost čerpání nebo jak to bude s navýšením příspěvku na 300 tisíc korun. Dozvíte se, jak je to s přivýdělkem na rodičovské nebo docházkou dítěte do školky.