Angry Birds ve filmu

Peticenemocnicesusice.cz Angry Birds ve filmu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Angry Birds ve filmu.pdf

POPIS

Pro šťastné ptáky na Ptačím ostrově je celý život jedna velká pohoda na pláži. Pracují, hrají si a vychovávají svá ptáčata, aniž by se starali o okolní svět. Občasné výbuchy několika vzteklých ptáků sice některým z nich čechrají peří, ale od toho jsou tu kurzy zvládání vzteku. Rudohněv – nejvzteklejší ze všech ptáků – kurzy přímo nenávidí. Dal by přednost samotě. Pak ale na ostrově přistane loď s prasátky. Ptáci prasečí milovníky zábavy srdečně uvítají. Když ale dorazí další lodě plné prasat, Rudohněv pojme podezření. Mohl by svůj vztek vynaložit na odhalení jejich nekalých plánů?

Hledáte knihu Angry Birds ve filmu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Angry Birds ve filmu 2 | filmnadvd.cz

Angry Birds ve filmu (2016) novinky2016-v. Angry Birds ve filmu (2016) online stream cz ke zhlédnutí v HD rozlišení. Český dabing. Sledujte online filmy a seriály zdarma a bez omezení.
Angry Birds ve filmu (v originále The Angry Birds Movie) je americký animovaný film podle videohry Angry Birds.Premiéru v českých kinech měl tento film 12. května 2016, v USA 20. května téhož roku.