Nová italská kuchyně

Peticenemocnicesusice.cz Nová italská kuchyně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Michael Dobromil Klíma

NÁZEV SOUBORU: Nová italská kuchyně.pdf

POPIS

Vynikající kuchařka a zároveň kuchařská technologie, kterou ocení profesionální kuchaři, studenti hotelových škol i ženy v domácnosti. U řady receptů jsou uvedeny předpisy pro 4 nebo 10 osob. Kniha je obohacena informacemi o původu jednotlivých surovin pro přípravu italské kuchyně a obsahuje obecné technologické postupy přípravy masa, ryb apod.

Trávit čas knihou Nová italská kuchyně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nová italská kuchyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Italská kuchyně na českém trhu | Nová kuchyně

12. díl Italská kuchyně - MasterChef. Tento týden v MasterChef kuchyni se ponese v duchu oblíbené italské kuchyně. Nejdříve budou muset amatérští kuchaři vymyslet a uvařit vlastní plněné těstoviny s omáčkou.Na nejlepší tři tentokrát čeká velmi zajímavá výzva.
Z redakce oblíbeného amerického kulinářského časopisu, přichází i nová kultovní italská kuchařka, která nabízí 100 receptů z archivů redaktorů časopisu. Fantastické recepty jsou doplněné krásnými barevnými fotografiemi a zajímavostmi o celosvětově oblíbené italské kuchyni.