Zasněžené pomeranče

Peticenemocnicesusice.cz Zasněžené pomeranče Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Peter Kerr

NÁZEV SOUBORU: Zasněžené pomeranče.pdf

POPIS

Je to snová záležitost: jistá skotská rodina se vzdala relativního klidu a bezpečí domova, aby v odloučeném údolí mezi horami středomořského ostrova Mallorka pěstovala pomeranče. Jenomže, jak všichni dobře víme, sny mají ten nepěkný zvyk nevydařit se tak, jak měly. To, že je po příjezdu přivítala zuřící sněhová bouře, bylo jen první z mnoha překvapení a "zkušeností"; zanedlouho si uvědomili, že koupě pomerančové farmy od mazaných majitelů byla spíše kousnutím do kyselého citronu. Smích je nejlepší medicínou, když zjistíte, že konzumujete specialitu - připravenou z krys; když se dozvíte, že mezi nejdokonalejší techniky údržby domácnosti patří vymetat komín živou slepicí, anebo když se zúčastníte místní svatby, kdy ženicha hlídá otec nevěsty s brokovnicí. Pestrá škála pitoreskních sousedů (včetně jednoho starého pasáka koz, který pojídá červy prolezlé pomeranče, aby si tak vylepšil sexuální život) obnoví víru rodiny v lidskou povahu, a pomůže adaptovat se na nový a nečekaně náročný život v mylně vnímané idylce venkovského Španělska. Zasněžené pomeranče jsou rozpustilé a objevné, plné života a barev, aranžovaných na pozadí dech beroucí krásy Mallorky. Tato kniha znamená pro Španělsko totéž, co Rok v Provence od Petera Maylea pro Francii.

Trávit čas knihou Zasněžené pomeranče! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zasněžené pomeranče a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zasněžené pomeranče - Kerr Peter - knihkupectví Beletrie.eu

Zasněžené pomeranče Autor: Kerr, Peter Nakladatel: Olympia EAN: 9788073760687 ISBN: 978-80-7376-068-7 Originál: A Basetfuk of Snowflakes Překlad: König, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání)
Kniha: Zasněžené pomeranče (Peter Kerr) [CZ](Peter Kerr) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk