Posvátné vztahy

Peticenemocnicesusice.cz Posvátné vztahy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Anaiya Sophia

NÁZEV SOUBORU: Posvátné vztahy.pdf

POPIS

Sexualita je jednou z ústředních kvalit naší duše, což nejlépe dokládá to, jak jsou utvořena naše fyzická a duchovní těla s jejich vrozeným sklonem k sexuálnímu projevu. Přijetím své sexuální síly v milostném svazku můžete uskutečnit svatou trojici svých dvou duší a božství a přeměnit svůj vztah v chrám zasvěcení sloužící vašemu duchovnímu rozvoji a probuzení, jež vám pomocí posvátných tělesných rituálů umožní božskou gnózi, přímé poznání Boha.Anaiya Sophia a Padma Aon Prakasha v této pracovní knize vysvětlují, jak obnovit prvotní sexuální projev v souladu s božstvím, s partnerem či partnerkou proplout vodami božského vztahu a zažehnout alchymický proces posvátného sňatku neboli hieros gamossjednocení s Bohem. Vysvětlují, jak dva milenci, kteří spojí své cesty a pro svou vzájemnou lásku se vzdají sami sebe, opětovně uskuteční prvotní svazek kosmického páru, Šivy a Šakti, z nějž vznikl vesmír.Autoři tu vzájemně protkávají mystickou ženskou moudrost, transcendentní mužské vědomí a sexuální psychologii a nabízejí praktické nástroje k vyrovnání mužské a ženské energie, překonání překážek ve vztahu a navození sexuálního léčení, emocionálního vyjasňování, duchovního růstu a fyzického uvolnění. Najdete tu cvičení určená ženám, mužům a párům a podrobná vysvětlení praxí sebeprobuzení, pulzování lůna, evoluce jóni a lingamu a řady posvátných tělesných rituálů. Skrze tyto praxe otevírající srdce můžete nejen prohloubit své sepětí s božstvím, ale také rozvinout láskyplný vztah k sobě, k partnerovi či partnerce a k okolnímu světu.

Trávit čas knihou Posvátné vztahy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Posvátné vztahy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky - Anaiya ...

Posvátné vztahy. Praxe důvěrné, erotické lásky. Anaiya Sophia, Padma Aon Prakasha. Nahlédni dovnitř ...
Posvátné vztahy od 14,24 € z ponuky 8 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Posvátné vztahy na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!