Zahradníkův rok

Peticenemocnicesusice.cz Zahradníkův rok Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Karel Čapek

NÁZEV SOUBORU: Zahradníkův rok.pdf

POPIS

Knihu Karla Čapka s originálními ilustracemi jeho bratra Josefa „pro poučení všem zahrádkářům“ jistě není třeba dlouze představovat. Úsměvně milé vyprávění autora coby zkušeného zahrádkáře, nabízí čtenářům kromě radosti a pobavení i množství zahradnických rad a návodů. Z vlastní zkušenosti nás autor varuje před úskalími, která zahradnické práce po celý rok přinášejí. Kniha Zahradníkův rok nás učí i pokoře k přírodě a zahradničení obzvlášť.

Trávit čas knihou Zahradníkův rok! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zahradníkův rok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zahradníkův rok / Nejlevnější knihy

Poučné i vtipné pojetí motivů z fejetonů Karla Čapka Zahradníkův rok (1929), místy propojované s epizodami z Povídání o pejskovi a kočičce (též 1929) jeho bratra Josefa.
Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Zahradníkův rok (Karel Čapek) - Kdyby byl 'člověk zahradník' vznikal od počátku světa přírodním výběrem, byl by se patrně vyvinul v nějakého bezobratlovce. K čemu vůbec má zahradník záda? Jak se zdá, jen k tomu, aby si je...