Cukrovka

Peticenemocnicesusice.cz Cukrovka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Peter Bottermann

NÁZEV SOUBORU: Cukrovka.pdf

POPIS

Cukrovka, respektive diabetes mellitus, patří v současné době k nejčastějším metabolickým onemocněním. Je charakterizována zvýšenou hladinou cukru v krvi. Zkracuje život v průměru o osm až deset let, a proto bývá označována jako "tichý zabíječ". Postihuje miliony lidí všech věkových kategorií. Nový lékařský rádce, který vychází v edici Můj problém..., je určen nejen pacientům, kteří již s touto chronickou civilizační chorobou bojují, a rizikovým skupinám, jimž onemocnění hrozí, ale i těm, kteří o nemocné cukrovkou pečují. Čtenáři se dozvědí, jaké jsou hlavní příčiny a příznaky cukrovky, jaký režim a jaká strava je při tomto onemocnění vhodná, a také jakým způsobem se lze propuknutí této nepříjemné nemoci bránit.

Trávit čas knihou Cukrovka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cukrovka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Cukrovka - typy, příznaky, léčba - Žena.cz - magazín pro ženy

Cukrovka patří k jedněm z nejčastějších civilizačních chorob. Přichází často zcela nečekaně a nepozorovaně a řada lidí vůbec netuší, že jí trpí, dokud jim lékař neprovede potřebné testy. Přitom tato nemoc dokáže být velmi zákeřná a pokud není dobře léčena může člověku způsobit skutečně vážné ...
Cukrovka.org je informačný portál o príčinach, diagnostike a možnosti liečby diabetu. Nájdete tu všetky potrebné informácie o diabete 1. a 2. typu. Všetky informácie na portáli Cukrovka.org sú čisto informatívneho charakteru. Ich aktuálnosť a pravdivosť si vždy overte so svojim lekárom.