Pět Tibeťanů

Peticenemocnicesusice.cz Pět Tibeťanů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Christopher S. Kilham

NÁZEV SOUBORU: Pět Tibeťanů.pdf

POPIS

Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.Pravidelné cvičení Pěti Tibeťanůpodstatně zvyšuje pružnosttěla i duševní sílu, odstraňuje psychické i svalové napětí, oživuje naše smysly, zlepšuje dýchání a trávení, blahodárně působí na oběhovou soustavu, navozuje klid a celkovou pohodu.

Pět Tibeťanů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Christopher S. Kilham. Přečtěte si s námi knihu Pět Tibeťanů na peticenemocnicesusice.cz

PDF Co je to cvičení Pět Tibeťanů - Oberonic

Pět Tibeťanů harmonicky působí na tělo a ducha. Cvičení je vhodné pro každý věk, je fyzicky i časově nenáročné. Výsledky jsou všestranné a dostavují se rychle. Obnovuje se pružnost páteře a kloubů, pružnost svalů, posílí se imunitní systém, uvolní se toxická a psychická zátěže, dochází k osobnímu růstu.
Cvičí a učí jógu i pět Tibeťanů, je veganka, vdova, má tři děti, dvacet let chodí jen v bílém oblečení, od jara do podzimu jezdí bosa na kole a vypadá jako indiánka. Tvrdí, že dožít se sta let v kondici není až takový problém. Podívejte se na její návod na zázračné cvičení, které vás udrží v perfektní kondici!