Velký průvodce dietami

Peticenemocnicesusice.cz Velký průvodce dietami Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Judith C. Rodriguez

NÁZEV SOUBORU: Velký průvodce dietami.pdf

POPIS

Vyčerpávající a podrobný přehled diet a stravovacích plánů pro zlepšení zdraví. Kniha vás seznámí s nejnovějšími i téměř "historickými" dietami a stravovacími plány, jejich autory, vznikem a účelem. Téměř ke každé dietě nabízí i týdenní stravovací plán, který vám pomůže začlenit danou dietu do vašeho každodenního režimu a maximálně ji využít. Kniha vám rovněž poskytne mnohé užitečné informace o složení zdravé stravy, úskalích některých extrémních diet a nejnovějších lékařských poznatcích.

Trávit čas knihou Velký průvodce dietami! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velký průvodce dietami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velký průvodce dietami. - Jihlava - Sbazar.cz

Velký průvodce dietami: 11 nejdůležitějších zásad hubnutí Jak účinně zhubnout? Tak touto otázku si pokládají tisíce lidí, obzvláště po prosincovém přísunu cukroví a sladkostí.
Vitalia.cz » Jídlo » Speciály » Průvodce dietami » Tukožroutská dieta. Tukožroutská dieta Sdílet Sdílejte na Facebooku ... u lidí trpících vysokou obezitou navíc může být jojo efekt tak velký, že se dostanou ještě nad svou původní váhu. Neslaná dieta Paleodieta Průvodce dietami. Atkinsova dieta;