Pozorovatelka

Peticenemocnicesusice.cz Pozorovatelka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Anna Bright

NÁZEV SOUBORU: Pozorovatelka.pdf

POPIS

Cesta z Ameriky do světa evropských legend za láskou i dobrodružstvím v prvním dílu nové série!Selah čekala celý život na svůj šťastný konec. Jako jediná dcera vládce Potomacu zná svou povinnost: najít si dokonalého partnera, který jí pomůže zabezpečit budoucnost jejího lidu. Ten den konečně nadešel. Ale poté, co jí její nejbližší přítel z dětství veřejně poníží svým odmítnutím, navrhne její matka nevídané řešení. Selah se musí vydat na plavbu přes Atlantik, kde na ni očekává několik vhodných nápadníků – a pokud se nevrátí domů zasnoubená, neměla by se vracet vůbec. Před budoucí princeznou se tak otvírá jedinečné dobrodružství, při kterém uvidí vše od zahrad anglických zámků po norské fjord. Ale plány její matky nejsou jediným tajemstvím, které se skrývá neviděné v podpalubí… a v sázce je možná mnohem víc než jen šťastný konec.

Trávit čas knihou Pozorovatelka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pozorovatelka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Aeronet.cz: Ozvěny Kremlu v ČR

Hledáte Pozorovatelka od Anna Brightová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Pozorovatelka Pozorovatelčin blog 15.prosince 2019 V úvodu shrnu předchozí část, která byla o tomto: Běží třetí džihád - islamizace